Software voor vlot en foutloos schrijven


Schrijven kan vlotter en met minder fouten door gebruik te maken van een woordvoorspeller als Skippy of WoDy. Ook de speciaal voor leerlingen met dyslexie ontwikkelde spellingcontroles dragen bij aan betere teksten.

Bij ernstige schrijf- of spelling problemen (ook motorisch) kan voor leerlingen in het Hoger Onderwijs Dragon ondersteuning bieden.

Ginger is de online spelling- én grammaticacorrector Engels die met een klik een hele zin verbetert.

WoDy

logo WoDy

WoDy is een zelfcorrigerende woordvoorspeller, die iedereen met spellingproblemen helpt om vlot foutloze teksten te maken. WoDy voorspelt, corrigeert, leest voor en legt uit.

Ginger Premium

logo Ginger

De online spelling- én grammaticacorrector Engels die met slechts één muisklik een hele zin verbetert! Ginger Premium is een onmisbaar hulpmiddel voor dyslectici.


aanhalingstekens oranje Ik wil mijn dochter de mogelijkheid bieden om met haar dyslexie op haar eigen vermogen te kunnen presteren. Er zei een juf in groep 5 dat we blij mochten zijn als onze dochter ooit vmbo zou halen. Met begeleiding en hulpmiddelen gaat ze volgend schooljaar aan een tweetalig vwo beginnen! aanhalingstekens oranje

Heleen, moeder van Kirsten

  • © Lexima
  • Kastanjelaan 6
  • 3833 AN Leusden
  • Tel 033-4324452
  • Fax 033-4324453